Vairavimas – privalumas ir atsakomybė

Vairavimas, tai didelis gyvenimo privalumas, su kuriuo kartu ateina ir didelė atsakomybė. Tai atveria mums galimybes būti nepriklausomiems nuo viešojo transporto, pasiekti reikiamas vietas greičiau ir patogiau, tačiau turime laikytis visų privalomų kelių eismo taisyklių bei gerbti kitus vairuotojus, gerai mokėti ženklus ir valdyti patį automobilį. Nepaisant to, ar keliaujate į darbą, ar atostogų į Italiją, ar paimti vaikus iš darželio – reikalingos vairavimo teisės. Kurias gali padėti išlaikyti atestuota vairavimo mokykla. Net jei šiuo metu ir neturite automobilio, jį galite išsinuomot net ir porai valandų tokiose platformose kaip Citybee, ar kitose nuomos punktuose ( o kartais, ypač Vilniuje nuosavo automobilio net ne visada verta turėti dėl ekonomiškų paskatų), tačiau teisės niekada nepamaišo ir jų turėjimas papildomai nekainuoja ( aparto to, jog pirmą kartą išlaikius teises pasikeisti dokumentą po dviejų metų, o toliau kas 10 metų). Juk niekada nežinote kas Jūsų laukia ateityje, tiesa?!

Profesionalūs vairavimo kursai paruošia įvairiapusiškai

Jei vairavimo mokykloje mokinių paklaustumėte, kokiu tikslu jie atėjo į įstaigą, didžioji dalis atsakytų, jog išlaikyti teises. Su tuo visiškai sutinkame, tačiau retas kuris pasako, jog nori būti pasiruošęs saugiai valdyti automobilį, žinoti net ir tokius niuansus, kurių gali neprireikti Regitros vairavimo egzamine, tačiau tai gali būti svarbios žinios gyvenime. Sutiksite, jog vairuojant automobilį, kartais išpuola avarinių situacijų kaip: į gatvę išbėgęs pėstysis, ar kita kliūtis, Jūsų nepamatė kitas rikiuojantis automobilis, ar tai būtų eismo įvykis.Kaip bebūtų gaila, šios nelaimės gali labai brangiai kainuoti, tad Jūsų turimos žinios yra savotiškas draudimas, jei taip atsitiktų.

Vairavimo mokyklos pasirinkimo kriterijai

Ne visus šiuos klausimus galime rasti KET egzaminų klausimuose, nors jų niekaip neišvengsime realiose situacijose. Tačiau šios patirties galime pasisemti iš vairavimo instruktorių vairavimo mokymo įstaigose. Tad būtina jas kruopščiai atsirinkti kaip ir bet kurias kitas svarbias paslaugas. Šiais laikais informacija lengvai pasiekiama internete, galite pasitikrinti vairavimo įstaigų atsliepimus tiek uždarose Facebook grupėse, Google maps’uose prie nurodytos mokyklos, arba paklausti draugų.

Kaina ir pačios mokyklos lokacija neturėtų būti pirmoje  prioriteto vietoje. Svarbiausia yra ne nauji automobiliai, ar blizgantys pastatų fasadai, o savo darbą išmanantys savo srities profesionalai, kurie turi mokytojo gyslelę, dirba nuoširdžiai ir kruopščiai. Pas šiuos instruktorius būsite pasiruošę ne tik patiems pagrindiniams teorijos ir praktikos egzaminams Regitroje, tačiau ir išlaikius teises būsite daugiau pasitikintys savimi, kadangi būsite praėję specialius apmokymus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *