plaukų šalinimas lazeriu Klaipėdoje

Plaukų šalinimas lazeriu: kiek seansų reikia norint visiškai atsikratyti plaukų?

Plaukų šalinimas lazeriu Klaipėdoje ar kitame Lietuvos bei pasaulio miestuose – moderni kosmetinė procedūra, leidžianti greitai ir efektyviai susidoroti su nepageidaujama augmenija. Paskaičiuokime, kiek seansų reikia, kad kūnas būtų idealiai lygus.

Veiksniai įtakojantis procedūrų skaičių

Vieniems žmonėms visiškai atsikratyti augmenijos pakaks 3 procedūrų, kitiems nepakaks 6-7 seansų. Epiliacijos kurso trukmė priklausys nuo kelių faktorių: Plaukų ir odos tipo. Kuo stipresnis kontrastas tarp epidermio spalvos ir plaukų linijos, tuo efektyvesnė kosmetinė procedūra.

Moterims su šviesia oda ir tamsiais plaukais reikės mažiau seansų nei šviesiaodėms blondinėms ar tamsioms brunetėms. apdorotas plotas. Kursas yra ilgas gydant nuo hormonų priklausomas zonas: sritį po viršutine lūpa, krūtinę. Moterų plaukų augimas šiose kūno vietose yra susijęs su endokrininės sistemos veiklos sutrikimu. 

Tokiais atvejais procedūra turi būti kartojama 10-12 kartų. Įrangos kokybė. Manoma, kad geriausią efektyvumą pašalinant nepageidaujamą augmeniją gali pasiekti 4 galios režimais veikiantis diodinis lazeris. Tikslų procedūrų skaičių nustato kosmetologas, nustatęs paciento odos fototipą, plaukų struktūrą ir spalvą. Specialistų konsultacijos teikiamos nemokamai. 

Kodėl negalima pašalinti plaukelių iš pirmo karto?

Vienu seansu nepavyks visiškai susidoroti su augmenija ant kūno. Taip yra dėl to, kad plaukeliai gali būti 3 fazių: aktyvūs – nuo ​​15 iki 30% visos ant kūno matomos augmenijos; miega; nukristi. Lazerio spindulys veikia tik aktyvaus augimo stadijoje esančius plaukelius. 

Po procedūros ant odos gali atsirasti nauja augmenija iš „miegančių“ folikulų. Todėl norint užtikrinti kūno glotnumą, kosmetinę procedūrą teks kartoti. Po pirmo seanso lazeriu pašalinama 50% matomų kūno plaukelių. 

Jie iškrenta ne iš karto, o praėjus 10-14 dienų po procedūros. Verta kalbėti apie epiliacijos neefektyvumą, kai nėra matomo rezultato praėjus 4 savaitėms po sesijos. Po trečio vizito pas kosmetologą pradės augti „miegomosios lemputės“. Norint pristabdyti jų augimą, reikės dar 1-2 plaukų šalinimo lazeriu seansų. Po penktos procedūros nuo kūno paviršiaus bus pašalinta apie 80% visos augmenijos. 

Vėlesnės priežiūros sesijos pašalins iki 90% nepageidaujamos augmenijos. Rezultatas puikus ir turi ilgalaikį poveikį! Negalite sustoti ties viena procedūra. Priešingu atveju finansinės išlaidos bus bergždžios. Po kiekvienos sesijos bendrų plaukų skaičius ant kūno sumažėja 10-25%. Norint pasiekti optimalų rezultatą, reikia vidutiniškai 5 plaukų šalinimo lazeriu seansų. 

Seansų skaičius priklauso nuo zonos ir lyties

Lazerinių plaukų šalinimo procedūrų, reikalingų kūno plaukams šalinti, skaičius yra nuo 5 iki 12. Moterims, turinčioms šviesius plaukus, rankų ir kojų srities korekcijai prireiks vidutiniškai 6-8 seansų. Nuo hormonų priklausomoms zonoms gydyti reikia iki 10-12 seansų. Vyrams prireiks dar 2-3 procedūrų, nes plaukai auga intensyviau. 

Kiekvienai zonai epiliacijos seansai atliekami skirtingais intervalais. Nuo hormonų priklausomų kūno vietų (bikinio, veido, pažastų) augmenija po epiliacijos atsiranda greičiau. Ant rankų, kojų ir blauzdų plaukai neatrodo ilgesni. 

Pertrauka tarp pažastų ir bikinio zonos procedūrų yra 1-1,5 mėn. Pakartotiniam kojų ir rankų gydymui seansai atliekami kas 2-3 mėnesius. Su kiekvienu iš eilės plaukų kiekis mažėja, taip pat sulėtėja jų augimas. 

Po 3-4 vizitų pas specialistą procedūros dažnumas sumažinamas iki 1 karto per 6 mėnesius. Tikslesnę augmenijos šalinimo lazeriu schemą sudarys kosmetologė. Jis taip pat informuos pacientą apie būtinas parengiamąsias priemones, papasakos apie galimas procedūros kontraindikacijas. 

Poveikio trukmė

Pabaigus pagrindinį kursą, 1 kartą per 2 metus reikės atlikti palaikomąją korekciją. Taip yra dėl to, kad pagrindinio plaukų šalinimo metu ne visi plaukeliai pereina iš miego į aktyvią stadiją. Norint pašalinti nepageidaujamos augmenijos likučius, nereikės užbaigti viso kurso.

Palaikomojo kurso metu pakanka 2-3 epiliavimo procedūrų. Po priežiūros ir pagrindinio epiliavimo kurso būtina laikytis paprastų prevencinių rekomendacijų, kurios sumažins kūno plaukelių pasikartojimo tikimybę. Po plaukų šalinimo lazeriu 3 dienas nereikėtų šukuoti peilio, nenaudoti dekoratyvinės kosmetikos, degintis ir eiti į vonią.

Pabaigai

Norint pašalinti nepageidaujamą augmeniją nuo odos paviršiaus, vidutiniškai prireiks 5-6 plaukų šalinimo lazeriu seansų. Procedūrų skaičius skiriasi priklausomai nuo gydomos srities: nuo hormonų priklausomos kūno vietos gydomos ilgiausiai. Procedūros poveikis išlieka 1,5-2 metus. Registruokitės į EPIL grožio centrus! 

Tikri virtuozai čia atlieka plaukų šalinimą lazeriu – be komplikacijų, skausmus įveikiama net sunkiais atvejais. Puikus ir ilgalaikis efektas yra didelės patirties ir moderniausio diodinio lazerio rezultatas.

Šaltinis: elektroepiliacija.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *