tapetai biurui

Kaip išsirinkti tapetus jūsų biurui?

Kai puošiate namus, turite tam tikrą laisvę. Jei ateityje perparduosite, galite būti atsargesni dėl tapetų modelių, tačiau apskritai jūsų namai yra jūsų erdvė žaidimui.

Kita vertus, biuro dekoravimas gali būti labiau ribojantis. Turite atsižvelgti į tai, kaip tokioje atmosferoje jausis jūsų darbuotojai ir klientai, taip pat tiksliai parodyti savo prekės ženklą. Tai skirsis priklausomai nuo jūsų pramonės šakos, tačiau dauguma įmonių nori būti laikomos profesionalėmis.

Į ką reikėtų atsižvelgti prieš dedant naujus tapetus savo biurų pastate?

Kodėl verta rinktis tapetus?

Jums gali kilti klausimas, kodėl verslo savininkas renkasi tapetus, o ne dažus. Pirmiausia tapetai tarnauja ilgiau – dažnai 15 ar daugiau metų. Be to, yra daugiau modelių, tekstūrų ir spalvų. Šiuolaikiniai tapetai taip pat pagaminti iš lengvai valomos medžiagos, todėl jums nereikia jaudintis, kad išnešite muiluotą vandenį ir kempinę.

Ko reikėtų vengti?

Daugiau pasirinkimų gali sukelti daugiau iššūkių. Naudodamas dažus, verslo savininkas gali tiesiog išvengti atšiaurių spalvų ir būti saugus priimdamas sprendimą. Kalbant apie tapetus, turite atsižvelgti į tai, kaip spalva, raštas ir tekstūra veikia jūsų esamą dekorą ir erdvę.

Kaip minėta, dauguma biurų nori atrodyti profesionaliai savo dabartinėms ir potencialiems klientams. Tačiau šiuolaikinė įmonė gali norėti ne tik „paprastumo“. Pavyzdžiui, jei vadovaujate kūrybinei skelbimų agentūrai, ryškios spalvos gali tikti jūsų sienoms. Tačiau vis tiek svarbu būti atsargiems, kaip suvokiama jūsų išvaizda. Turėkite omenyje šiuos patarimus:

Pagalvokite apie modelius

Jie gali atrodyti šauniai, tačiau didžiuliai modeliai gali nuvilti jūsų tradicinius klientus. Jei pasirinksite raštuotus tapetus, venkite ant kiekvienos sienos kabinti skirtingo dizaino. Jūs nenorite, kad jūsų klientai ar darbuotojai taptų jutimo perkrovos auka!

Pasirinkite teminę sieną

Pasirinkti vieną sieną „drąsai“ tai yra unikali galimybė daugeliui įmonių. Jei nerimaujate, kad jūsų klientai neigiamai suvokia raštuotus tapetus, padėkite juos ant vienos sienos ir pakabinkite vienspalvius lakštus ant kitų trijų, kad išvengtumėte prieštaringo dizaino.

Tekstūruoti virš plokščių tapetų

Kitas būdas išlaikyti savo biuro išvaizdą nepakartojamą, bet ne per daug drąsią – pasirinkti tekstūruotus tapetus, o ne tradicinius plokščius lakštus. Tekstūra suteiks jūsų erdvėms intrigos ir gylio, todėl kambariai atrodys didesni nei yra.

Turėkite omenyje erdvės suvokimą

Kalbant apie kambario dydį, pasirinktos tapetų spalvos taip pat turi įtakos papildomos erdvės iliuzijai. Dėl tamsesnių tonų mažas kambarys gali atrodyti dar ankštesnis, o dėl ryškiai baltos spalvos jis gali atrodyti per sterilus, didelis ir tuščias.

Pabaigai

Komercinio dizaino projektai reikalauja daug mąstymo. Supaprastinkite procesą pasikalbėdami su šios srities profesionalu, kad gautumėte ekspertų patarimų. Svarstote apie naujus biuro tapetus? Susisiekite su mūsų komanda bijunai-prienamo.lt šiandien!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *