Greitas Auto Supirkimas

Greitas Auto Supirkimas

Jei skaitote šį straipsnį, tikriausiai ruošiatės pardavinėti savo turimą transporto priemonę, o gal jau pardavinėjate. Automobilio pardavimas šiais laikais gali užtrukti daug laiko. Taip pat reikia nepamiršti , kad automobilių skelbimo kainos yra išaugusios. Jei jūsų automobilis turi įvairių defektų, tuomet automobilis parsiduos kur kas sunkiau. Mes jums norime papasakoti apie populiarėjančią paslaugą – Automobilių Supirkimas. Su šia paslauga jūs galite sutaupyti sau laiko, bei pinigų.

Kaip veikia ši paslauga – Greitas auto Supirkimas?

Šiai paslaugai yra surenkami įvairiausi automobilių supirkėjai iš įvairių Lietuvos kampelių. Šie žmonės nuolatos supirkinėja įvairiausias transporto priemones už geriausias kainas. Reikia nepamiršti, kad pilna rinkos kaina jums nebus pasiūlyta, tačiau apie 90 procentų. Norėdami pasiūlyti savo automobilį , jums reikia užeiti į Greitas Auto Supirkimas puslapį ir užpildyti siūlymo formą. Į reikiamus langelius, įveskite pilną informaciją apie savo transportą. Užpildę visą informaciją, jums reikės paspausti žalią mygtuką ,, Siųsti”. Tuomet yra išsiunčiamas jūsų automobilio pasiūlymas visiems supirkėjams, kurie yra mūsų duomenų bazėje. Jie gaus jūsų pasiūlymą iš karto, ir įvertinę rinką ir automobilio būklę pateiks jums kainos pasiūlymą. Kainos dažniausiai yra pateikiamos per 15 minučių. Jei jūsų netenkins pasiūlyta kaina, tuomet galite tiesiog atsisakyti pasiūlymo. O jeigu jums pasiūlyta kaina bus tinkama, tuomet susitarsite dėl tolimesnio vizito.

Ar svarbi automobilio būklė?

Visi supirkėjai perka įvairiausios būklės automobilius. Jūsų automobilis gali būti prastos būklės, arba su įvairiausiais gedimais. Taip pat galime nupirkti ir transporto priemones, kurios neturi techninės apžiūros, sudaužyta, su vairu dešinėje pusėje, supuvę, tvarkingi, skendę, po nurašytų draudimų kompanijų. Tad jūsų automobilio stovis tikrai nėra svarbus, mes galime vis tiek jį nupirksime. Jūs pateikiate mums pasiūlymą, mes pateikiame jums geriausią supirkėjų kainą.

Kodėl verta pasinaudoti šia paslauga?

Šia paslauga verta pasinaudoti visiems asmenims. Jei jums bus netinkamas pasiūlymas, tuomet galite atsisakyti pasiūlymo. Ši paslauga yra visiškai nemokama, tad pasiūlyti jums nieko nekainuos. Taip pat sužinosite savo automobilio vertę pagal supirkėjus.

Didžiausi privalumai paslaugoje:

  • Superkami prastos būklės automobiliai – jei automobilis prastos būklės, tuomet maža tikimybė, kad jį parduosite. Kadangi dauguma asmenų ieško pirkti sau tvarkingų automobilių. Tad šis pasiūlys, jums puiki išeitis.
  • Pinigai iš karto – pinigus gausite iš karto atvykus supirkėjams. Taip pat supirkėjai perka net ir nakties metu.
  • Sutvarkysime visus dokumentus – jei neturite patirties su SDK kodu, arba pirkimo pardavimo sutartimis, tai tikrai ne problema, kadangi padėsime sutvarkyti visus reikalingus dokumentus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *