vestuvių scenarijai

3 vestuvių dienos nelaimių ir kaip jas išspręsti

Skirdami daugybę valandų planuodami kiekvieną savo vestuvių scenarijų suprantama, kad tikitės, jog viskas bus nepriekaištinga su didžiosiomis raidėmis . Visą gyvenimą laukėte šios dienos.

Tačiau tiesa yra tokia: nėra „tobulų“ vestuvių – niekada negalėsite kontroliuoti kiekvieno jos vystymosi aspekto. Net labiausiai organizuoti ir gerai koordinuojami renginiai gali susidurti su keliais nelygumais.

Nuotaka atsibunda su raudona, įtrūkusia oda

„Dieną prieš vestuves pasidariau veido procedūras“, – sako nuotaka. „Tą rytą visa kakta buvo nušveista ir atrodė taip, lyg ji būtų sudegusi“.

Pažeidimų kontrolė

Ji praleido daugiau laiko, padengdama nuotakos odą įvairiomis maskavimo priemonėmis ir makiažo pagrindu, naudodama pirštus ir grožio maišytuvą, kad gautų kuo natūralesnę dangą. Jei jūsų problema yra didžiulis spuogas, greičiausias sprendimas yra dermatologas, kuris jums suleis kortizono injekciją, kad kuo greičiau sumažintų uždegimą.

Prevencijos patarimai

Mėnesį prieš vestuves nebandykite jokių naujų produktų ar grožio procedūrų (ta pati taisyklė galioja ir keičiant plaukų spalvą). Jei jūsų oda jaučiasi blogai, susitarkite su dermatologu bent keturis mėnesius prieš sakydami „aš“, kad ji galėtų parengti jūsų poreikius atitinkantį veiksmų planą.

Vizažistas atšaukia apsilankymą paskutinę minutę

„Buvau pasamdyta formuoti nuotakos ir jos pamergių plaukų“, – sako Ashley Stone iš Grožio Entourage. „Makiažą turėjo padaryti šeimos draugas, kuris paskutinę minutę negalėjo dalyvauti. Laimei, netoliese turėjau komandą, kuri galėjo atvykti paskutinę valandą. Nors viskas pavyko, tai buvo labai įtempta situacija visiems kambaryje esantiems – niekada to nepamiršiu! Nors tai gali atrodyti kaip retas atvejis, ji mums sako, kad su šia problema susiduria bent kartą per mėnesį vestuvių sezono metu.

Žalos kontrolė

Pasitelkite kitų vizažistų pagalbą, kad sužinotumėte, ar jiems galima paskambinti. Jei jūsų plaukų ar makiažo meistrė jums baiminasi, atminkite, kad „visada lengviau rasti susitikimą vienam asmeniui paskutinę minutę nei grupei“.

Prevencijos patarimai

Visada geriausia sudaryti sutartį ir, kai tik įmanoma, samdyti profesionalą. Sutartys užtikrina saugumą žinant, kad nepasitrauks prieš vestuvių datą. Paklauskite pardavėjo, koks yra atsarginis planas ligos ar kitos nenumatytos aplinkybės atveju.

Užtrauktukas lūžta arba dar blogiau, suknelė suplyšta

„Vienos nuotakos užtrauktukas suskilo ir nebebuvo tinkamas naudoti, todėl turėjome ją siūti į suknelę rankomis“, – sako Aimee Dominick iš A. Dominick Events. „Laimei, jaunikis su ja šnekučiavosi, kad ji būtų rami, ir laikė suknelę pakankamai uždarytą, kad galėčiau ją pasiūti. Tą akimirką nekilo abejonių, kad jis bus nuostabus vyras “.

Pažeidimų valdymas

Supakuokite siuvimo rinkinį kaip skubios pagalbos reikmenų dalį. Įplėšimų ir ašarų aukos yra ne tik nuotakos – planuotojai pasakoja, kad jiems taip pat teko siūti pamerges, nuotakų mamas ir net jaunikius, suskilinėjusius kelnes!

Prevencijos patarimai

„Pasirinkite savo tikro dydžio drabužius ir pirkite iš gerbiamų dizainerių ir parduotuvių, žinomų dėl kokybiškų produktų“, – sako Ashley Cash iš „The Graceful Host“. Pasinaudokite patikima siuvėja, turinti gerų atsiliepimų, ir stenkitės tiek furnitūros, kiek jums reikia, kad jaustumėtės patogiai.

Straipsnis parengtas, vadovaujantis santuoka.lt medžiaga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *